Califooornia :"D
:3 hezké
Just for one day :D iba miesta kde je teplo??? a London??? konec lasky??? :D :DDena??? ten prvy obrázok mi je povedomy :Dejhaaa druhy Malibu :D
hmmmmmmmmmmm :3
Samozrejme rozprávaš o tom na každej francúzštine :)
Myslíš toto "ahh zase je tu žimno " ? :D
asi každý chce teplo :D nepoteším ťa :-) Jak pozerám vonku... bude snežiť :"D
noo neže by som sneh nemala rada ale predsa mám račej teplo :D
Califooornia :"D
OdpovedaťOdstrániť:3 hezké
OdpovedaťOdstrániťJust for one day :D
OdpovedaťOdstrániťiba miesta kde je teplo??? a London??? konec lasky??? :D :D
Dena??? ten prvy obrázok mi je povedomy :D
ejhaaa druhy Malibu :D
hmmmmmmmmmmm :3
OdpovedaťOdstrániťSamozrejme rozprávaš o tom na každej francúzštine :)
OdpovedaťOdstrániťMyslíš toto "ahh zase je tu žimno " ? :D
Odstrániťasi každý chce teplo :D nepoteším ťa :-) Jak pozerám vonku... bude snežiť :"D
OdpovedaťOdstrániťnoo neže by som sneh nemala rada ale predsa mám račej teplo :D
Odstrániť