streda 20. novembra 2013

Miesta ktoré chcem navštíviť

Kedže som "teplomilný " človek tak by som chcela navštívit iba miesta kde je teplo až horúco :D

(I wanna wake up on the beach...)


8 komentárov:

  1. Just for one day :D
    iba miesta kde je teplo??? a London??? konec lasky??? :D :D
    Dena??? ten prvy obrázok mi je povedomy :D
    ejhaaa druhy Malibu :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Samozrejme rozprávaš o tom na každej francúzštine :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. asi každý chce teplo :D nepoteším ťa :-) Jak pozerám vonku... bude snežiť :"D

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. noo neže by som sneh nemala rada ale predsa mám račej teplo :D

      Odstrániť